Lékař.Borelioza.CZ
Informační web server
pro lékaře a odborný zdravotnický personál.

Zapojte se mezi odborníky, kteří diskutují o Borrelióze. Váš názor je také důležitý!
Více informací...

Pro lékaře a zdravotníky

Tento webový server vznikl především proto, aby poskytl prostor lékařům a odborným zdravotním pracovníkům k diskusi nad tématy, která jsou úzce spojena s lymeskou borreliózou (počeštěno "boreliózou").

Jakým způsobem a kdo se může účastnit odborné diskuse?

Široká veřejnost má již dlouhá léta možnost diskutovat na veřejném webovém serveru www.borelioza.cz v diskusním fóru a vyjadřovat tam své názory a zkušenosti s touto nemocí.

Web lekar.borelioza.cz je určen především odborníkům, lékařům, výzkumným pracovníkům, laborantům, zdravotním sestrám a dalším pracovníkům, kteří se ve své profesi setkávají s lymskou borreliózou a mohou tak relevantně diskutovat či sdílet informace o této nemoci se svými kolegy.

Do diskuse má přístup i vedení občanského sdružení Borelioza CZ o.s., reprezentující veřejnost. Věříme, že takto nebude docházet k zaplňování odborné diskuse nerelevantními dotazy či příspěvky, nicméně bude zachován dialog všech zúčastněných lékařů, zdravotníků i zástupců široké veřejnosti.

Většina služeb je neveřejných, je třeba registrace a přihlášení

Registrace na tomto serveru neprobíhá běžným způsobem, jako je tomu u veřejné části www Borelioza CZ. Pokud se chcete zapojit do neveřejné diskuse na Lékař.Borelioza.CZ, vyplňte prosím registrační formulář, jako při klasické registraci a potvrďte registrační email. O dalším průběhu, kontrole a ověření registrace vás budeme informovat.

Ověřením identity registrovaných uživatelů tohoto serveru chceme zajistit určitou informační úroveň obsahu a kvalitní diskusi lékařů a odborníků, kterých se problematika borreliozy bezprostředně týka a setkávají se s ní ve své praxi.

Jméno a příjmení *
Váš e-mail *
Váš telefon
Rychlý kontaktní formulář